Witam Cię na moim blogu Podróże Szczęściary– w miejscu, które łączy subiektywne relacje z podróży z praktycznymi poradami dotyczącymi planowania wyjazdu, przygotowania do niego oraz jego realizacji. Podpowiadam w jaki sposób oszacować koszty wyjazdu, gdzie znaleźć noclegi oraz loty spełniające nasze wymagania i jak planować, by nie zwariować.

Dla kogo jest ten blog?

Przede wszystkim dla osób, które szukają praktycznych porad dotyczących planowania i realizacji podróży. Publikowane informacje mają wpierać w podejmowaniu decyzji dotyczących optymalizacji wyjazdu zarówno pod względem jego kosztów, jak i odwiedzonych miejsc. To równocześnie miejsce dla osób, które wybierając się w podróż cenią sobie komfort wiedzy “co, gdzie i jak”.

Kim jestem i czemu warto mi zaufać?

Mam na imię Ania, a moją pasją jest praktyczne planowanie podróży. Od wielu lat uwielbiam zwiedzać świat, szczególnie południową Europę i odległą Azję. Każdy kolejny wyjazd traktuję zarówno jako świetną okazję do gromadzenia niezapomnianych wspomnień, jak i konkretny projekt do zrealizowania. Doświadczenie związane z planowaniem podróży zbierałam podczas wyjazdów do 28 krajów Europy, Azji i Afryki.

 

Jeśli chciałbyś się ze mną skontaktować, użyj zakładki “Kontakt” lub wyślij e-mail na kontakt@podrozeszczesciary.pl .

I uśmiechnij się! Życie jest zbyt krótkie żeby być smutasem! :)